Blog

 • Zalety wyboru Forda

  5 powodów, dla których warto wybrać Forda

  Wybór odpowiedniego samochodu to zawsze problematyczna kwestia, w szczególności dla kierowców kupujących po raz pierwszy auto. Podjęcie decyzji utrudnia jeszcze bogaty rynek, na którym znajdziesz wiele marek, twierdzących, że ich oferta to najlepsze rozwiązanie.

  W dzisiejszym artykule nie będziemy Cię przekonywać, że Ford to najlepsze auto. Zamiast tego pokażemy Ci realne powody, które udowodnią Ci, że Ford to auto spełniające Twoje oczekiwania.

 • Porady zimowe Forda

  Zima to pora roku, która potrafi zaskoczyć niejednego kierowcę. Właściciel auta powinien pamiętać o przygotowaniu swojego pojazdu na mrozy. Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo na drodze? Czy jazda w zimę może być przyjemna? Sprawdź 9 wskazówek, które przygotowaliśmy dla zimowych kierowców.

 • Rozwiązania Forda, które podniosą komfort jazdy

  Nowoczesne auta bogate są w liczne elementy wyposażenia. Dzięki rozwiązaniom takim jak czujniki, radary czy kamery, samochody potrafią dostrzec to, co może przeoczyć kierowca. Systemy wsparcia przydadzą się również, kiedy musimy wyjechać z ciasnego miejsca parkingowego.

  Które z nich są najbardziej przydatne? Przedstawiamy rozwiązania Forda, które z pewnością podniosą komfort, a także bezpieczeństwo jazdy.

Jazda próbna

Skorzystaj z okazji
i umów się na
dogodny termin

jazdy
testowej!

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe  
Oferta

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Kraków - 12 356 33 33

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe